Instagram Özel Ayarlar 2021 Nedir?
Instagram Özel Ayarlar 2021 Nedir?

Fotoğraf ve videoların birçok farklı şekilde paylaşılabildiği Instagram, oldukça seviliyor. Gönderilerinizi hikaye, öne çıkanlar, IGTV, Reels, fotoğraf, video şeklinde paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda da gönderilerinize gelen etkileşimleri özel ayarlar ile kısıtlayabilirsiniz. Nasıl mı? Ayarlara girin. Yorum kontrolleri seçeneğine tıklayın. Karşınız iki seçenek çıkacaktır. Yorumları engelle seçeneğini tıkladıktan sonra filtreleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz yorumları herkese kapatabilir, dilerseniz de belirlediğiniz kişilere kapatabilirsiniz.

Instagram Özel (Gizli) Hesap Ayarları

Instagram’a yeni mi kayıt oldunuz? Pek fazla bilginiz yok mu? O zaman bu yazımız tam size göre. Instagram ücretsiz üyelik sunan bir platformdur. Bu platformda kişisel ve işletme hesabı açabilirsiniz. Eğer hesabınız işletme hesabıysa, ürün/hizmet talebinin artması için profilinizin herkese açık olması gerekir. Ancak kişisel hesapsa ve gönderilerinizi herkesin görmesini istemiyorsanız, gizli hesaba geçiş yapmalısınız. Gizli hesaba geçiş yaptığınız zaman sadece takipçileriniz gönderilerinizi görüntüler ve etkileşimde bulunur. Özel hesaba geçiş yapmak için Ayarlar>gizlilik>gizli hesap seçeneklerini sırasıyla uygulayın. Bu sayede hesabınızı gizli hesaba çevirin.

İlginizi çekebilir; Takipçi satın al instagram

Instagram Online Ayarını Kapatma

Instagram hemen hemen herkes tarafından severek kullanılan bir sosyal medya platformu haline geldi. Her sene birçok güncelleme yaparak kullanıcıları farklı özelliklerle buluşturuyor. Öne çıkanlar, yorum sabitleme, yorum kapatma, repost gibi pek çok özelliğe sahip olan Instagram online olup olmama bilgisini de artık paylaşıyor. Otomatik olarak son güncellemeden sonra herkesin profilinde en son ne zaman aktif olduğunu ve anlık online olduğunu görüntülemek mümkün. Eğer siz online bilgisini ve en son ne zaman aktif olduğunuzu göstermek istemiyorsanız, ayarlar kısmından bu özelliği devre dışı bırakmalısınız. Ayarlar>gizlilik>hareket durumu seçeneklerine sırasıyla tıklayın. Bu bölümde yer alan açma kapatma butonunu kapatın.

Instagram

Instagram takipçi, ucuz takipçi ve türk takipçi paketleriyle hızlıca popüler ol!

Twitter

Twitter takipçi, ucuz takipçi ve türk takipçi paketleriyle hızlıca popüler ol!

Facebook

Tiktok takipçi, ucuz takipçi ve türk takipçi paketleriyle hızlıca popüler ol!

Sipariş Takip