Instagram İçin Filtre Önerileri
Instagram İçin Filtre Önerileri

Fotoğraflarınız üzerinde pek çok filtre kullanabilirsiniz. Ancak bazılarının yeri her zaman ayrıdır. Instagram’ın kendine has 25 adet filtresi bulunur, ama bazen işinize yaramayabiliyorlar. Siz kendi sayfanızın farklı ve mükemmel olması istiyorsanız, değişik tarzlarda filtrelere ihtiyacınız olacaktır. Bu yazımızda işinize yarayacak en iyi fotoğraf filtrelerini sıraladık. İşte bu filtreler;

  • Visco uygulaması sizlere tam aradığınız farklı ama bir o kadar da doğal filtreyi verecektir. A6 filtresi sayesinde doğal duruşunuzu daha da artırabileceksiniz. Bu uygulamayı denemenizi öneriyoruz.
  • Visco h12 Filtresi yıllardır kullanılmaya devam etse de asla vazgeçilmeyen bir filtredir. Fotoğraflarınıza daha modern bir görünüm kazandıracaktır.
  • Soluk, karamsar tavırlar aşığı bir insansınız, afterlight tam size göredir. Soluk havası sayesinde fotoğraflarınızda ki nostajik havayı arttıracaktır.
  • Hepinizin kullandığı ve bıkmadığı siyah-beyaz filtrelerde en iyisi b1 filtresidir. Bu sayede fotoğraflarınız geçmişten kopup, gelmiş havası taşıyacaktır.

İlginizi çekebilir: İnstagram takipçi satın al

Instagram’ın En Zevkli Özelliği Olan Yüz Filtreleri

Büyük küçük her kesimden insanın sıkıldığı zaman Instagram yüz filtrelerine yöneldiğini görmekteyiz. Komik, eğlenceli filtreler sayesinde hemen havanız değişecektir. En çok kullanılan yüz filtreleri;

  • Pupy filtresi sayesinde o çok sevdiğiniz köpek, tavşan ve kedi gibi görünme olanağı bulacaksınız.  Bu filtreyi fotoğraflarınızı keyifli bir hale getirebilmek için kullanabilirsiniz.
  • Gözlerinizden kalplerin çıktığı, kalpli okların havada uçuştuğu aşk dolu bir filtre olan hearteyes, size ayrı bir hava katacaktır.
  • Kelebekleri sevmeyen var mı?  Butterflies yüz filtresi sayesinde kelebekler yanaklarınıza konacaktır.

Instagram Filtreleri Nasıl Bulunur?

Instagram hikâye bölümünde yer alan filtreler vardır. Bu filtreler size yetersiz geliyorsa, hikâye bölümünün sonuna giderek, filtrelere gözat seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Bu sayede değişik efektler bulabilirsiniz. Bu efektleri kullanarak eğlenceli ve güzel hikâyeler oluşturabilirsiniz.

Instagram

Instagram takipçi, ucuz takipçi ve türk takipçi paketleriyle hızlıca popüler ol!

Twitter

Twitter takipçi, ucuz takipçi ve türk takipçi paketleriyle hızlıca popüler ol!

Facebook

Tiktok takipçi, ucuz takipçi ve türk takipçi paketleriyle hızlıca popüler ol!

Sipariş Takip